SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Uppläggningsbestick 6159044
nr 615 9044
Uppläggningsbestick
3del, Silver, Danmark, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:39:03
7/12 19:14:04
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.